Aktualności-Termin wydłużony! VII edycja Konkursu o certyfikat marki lokalnej Zielone Serca Pomorza 2018 - PDS

Skip to main content
"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Planowane wyniki operacji: Osiągnięcie oczekiwanego postępu finansowego we wdrażaniu LSR. Typ/nazwa operacji: Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji. Działanie PROW 2014-2020: M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER (RLKS – rozwój lokalny kierowany przez społeczność).

Termin wydłużony! VII edycja Konkursu o certyfikat marki lokalnej Zielone Serca Pomorza 2018

Aktualności » Termin wydłużony! VII edycja Konkursu o certyfikat marki lokalnej Zielone Serca Pomorza 2018

VII edycja Konkursu o certyfikat marki lokalnej Zielone Serce Pomorza 2018

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA!

Rusza kolejna – już VII – edycja konkursu o certyfikat marki lokalnej Zielone Serce Pomorza, która ma identyfikować najlepsze produkty, usługi i wydarzenia naszego regionu.

Do konkursu można zgłaszać produkty, które są wytwarzane w sposób niemasowy, z lokalnych surowców lub przy użyciu lokalnych metod wytwarzania. Zgłoszony produkt powinien być dostępny w sprzedaży na  obszarze LGD PDS. Zapraszamy też lokalnych usługodawców oraz inicjatorów regionalnych wydarzeń, do zgłaszania swoich usług i inicjatyw – jeżeli formą lub treścią nawiązują do lokalnych tradycji i zwyczajów oraz dzieją się na obszarze LGD PDS. Oczekujemy produktów i usług przyjaznych środowisku, wysokiej jakości, unikalnych i takich, które mogą stać się wizytówką regionu!

Zgłoszenia przyjmowane są w trzech kategoriach:
- Kulinaria regionalne/artykuły spożywcze
- Wyroby rękodzielnicze i rzemieślnicze
- Usługi/wydarzenia lokalne

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić kartę zgłoszeniową  i dostarczyć ją do biura Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi w Krzyni (Krzynia 16, 76-248 Dębnica Kaszubska) – osobiście lub mailem (biuro@pds.org.pl) lub pocztą tradycyjną. Forma prezentacji jest dowolna, powinna być jednak adekwatna do prezentowanego  produktu/usługi/wydarzenia i umożliwić Komisji Konkursowej zapoznanie się z nim oraz jego ocenę.

Na zgłoszenia czekamy do 5 listopada 2018 roku.

Gala finałowa konkursu o certyfikat marki lokalnej i wręczenie nagród planowane jest 23 listopada br.

Regulami konkursu ZSP 2018

Karta zgłoszenia ZSP 2018 - pdf

Karta zgłoszenia ZSP 2018 - Word 

RODO klauzule dla uczestników ZSP 2018 

Wszelkich informacji o konkursie udziela Aneta Czechowska-Grzelak – tel 59 81 32 200 lub 533 339 188, e-mail: a.czechowska-grzelak@pds.org.pl