"Quady Kaszuby" - PDS

Skip to main content
"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Planowane wyniki operacji: Osiągnięcie oczekiwanego postępu finansowego we wdrażaniu LSR. Typ/nazwa operacji: Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji. Działanie PROW 2014-2020: M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER (RLKS – rozwój lokalny kierowany przez społeczność).

"Quady Kaszuby"

MIEJSCOWOŚĆ: Bytów, Pomysk Wielki

KOSZTY KWALIFIKOWALNE: Quady 4 szt., Mini quady 3 szt., przyczepa do transportu quadów, budowa altany i grilla, kamera – GoPro, Myjka ciśnieniowa, pług do odśnieżania, dmuchane kule Bubble Football.

STRONA INTERNETOWA: www.activekaszuby.pl

Jacek Kamiński: „Active Kaszuby istnieje od lipca, ale ponad miesiąc zajęło nam zakupienie sprzętu więc tak naprawdę działamy od sierpnia. W tym czasie zorganizowaliśmy kilka imprez, takich jak np. wieczory kawalerskie czy imprezy firmowe. Nasi goście mieli do dyspozycji nasz tor quadowy zlokalizowany na obrzeżach Bytowa oraz quady, na których każdy z nich mógł się wyszaleć. Nieodzownym elementem każdej z imprez były mecze Bubble Footbal, które wywoływały uśmiech na twarzach naszych gości oraz osób oglądajacych te zmagania. Były również kajaki oraz biesiady przy wiacie grillowej. Uczestniczyliśmy czynnie w dożynkach Gminy Bytów, gdzie organizowaliśmy turniej Bubble Footbal, a dzieci jeździły na naszych mini quadach elektrycznych. Posiadamy do dyspozycji gości 4 quady spalinowe, 3 quady elektryczne, 16 najwyższej jakości na rynku kul Bubble Football oraz niezbędną infrastrukturę do obsługi imprez. Współpracujemy z licznymi firmami z branży turystycznej z regionu, dzięki czemu możemy sprostać przeróżnym wymaganiom naszych gości. Z pomocą środków zewnętrznych udało nam się stworzyć firmę oferującą mieszkańcom oraz turystom coś nowego i ciekawego zarazem, coś, czego w regionie do tej pory nie było. Mamy ambitne plany na najbliższy rok i planujemy dalsze inwestycje ponieważ chcemy stać się synonimem dobrze zorganizowanej  i bezpiecznej zabawy na Kaszubach.”

Firma Quady Kaszuby powstała w 2017 roku dzięki dofinansowaniu pozyskanym z budżetu Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi w konkursie ogłoszonym w roku 2016.